T pro Tajnostku:))

1. dubna 2010 v 20:31 | Chantal a Lilly |  Alphabet
T pro Tajnostku

První část od Chantal a druhá od Lilly.TOMÁŠ - Jméno, které mě provází už od dětství. Jmenoval se tak můj nejlepší přítel, první láska. Neviděla jsem ho už několik let, přesto na něj stále vzpomínám a nikdy nezapomenu.

TONKSNOVÁ - Úžasná literární postava JKR, kterou jsem si vlice oblíbila. A když už jsem u toho, neumím si představit její lepší ztvárnění na filmovém plátně než jak se ho ujala Natalia Tena.

TÝDEN - Jednou je dlouhý, jednou krátký... Těch 5 pracovních dnů, které týden má, většinou vydáváme spoustu energie, ať už ve škole nebo v práci. O víkendu zase máme co dělat, abychom si vydanou energii zase doplnili. Zkrátka, fuška celý týden:)

TITANIC - Nádherná, legendární a bohužel potopitelná loď. Podle velkého množství lidí bylo toto plavidlo prokleté.... Předem odsouzené k zániku.

TE QUIERO - Španělština je úžasný jazyk, ale konkrétně tyto slova, jsou nádherná v každém jazyce. Miluji tě.... jen málokdy je slyšíme neradi.

TEREZA - Jméno, mé první ze dvou nejlepších kamarádek. Chodila jsem s ní do školy od první třídy, seděla s ní v lavici. Moc důležitý člověk. Pak jsem přešla na střední školu a poznala nové kamarády a jedna z nich je také Tereza. Je to člověk, na kterém mi zálěží. Jméno Tereza mě provází celý můj život.

TAJEMSTVÍ - Každý z nás má tajemství. Ať už velké či malé. Je to součást našeho života.

TÁBOR - Na tábory jsem jezdila už od malička. Dřív než jsem se narodila, když mamka byla v osmém měsíci, to byl můj první tábor. Pak v deseti měsících. A už mi to zůstalo. Jezdila jsem jako dítě, pak jako praktikant a nakonec jako vedoucí. Myslím, že každé dítě by si to mělo prožít. Mě to dalo moc.

TANEC - Vždycky jsem si přála umět tančit. Obdivuju každou tanečnici či tanečníka. Miluju tanec od baletu až po tanec na ledě. Je to nádherné umění.

TRAGÉDIE - Je to věc, která nás provází životem. Nedá se ji zabránit, to je na tom to nejhorší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tajnostka22 tajnostka22 | Web | 1. dubna 2010 v 20:47 | Reagovat

Vďaka baby..je to úžasné na koľko veci ste prišli:-)...ja osobne Titanic a Tonksovú zbožňuju:-)...takže veľmi ďakujem:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama